Treść strony - Konkursy

• Upcykling – drugie życie przedmiotów użytkowych-1

Konkurs „Upcykling – drugie życie przedmiotów użytkowych”

Masz w domu dziurawą parasolkę, stary kubek, pożółkłą filiżankę, widelec bez jednego zęba… Nie wyrzucaj! Weź udział w konkursie!
Zadaniem konkursowym jest wykonanie przedmiotu będącego przykładem upcyklingu (upcykling – ponowne wykorzystanie niepotrzebnych rzeczy do stworzenia czegoś nowego i przydatnego).
  • Plakat konkursowy (2)

Ogólnopolski konkurs fotograficzny “Mikro, makro i wszystko pomiędzy” dla uczniów klas 4-8

W ramach konkursu należy stworzyć fotograficzny tryptyk, czyli kompozycję z 3 zdjęć. 3 zdjęcia zebrane w tryptyk będą traktowane jako jedna praca, która musi być spójna tematycznie i koncepcyjnie. Tryptyk powinien zawierać po jednym zdjęciu reprezentującym 3 kategorie opisane poniżej
  • Konkurs powiatowy 1

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego

15 marca uczennice naszej szkoły Aleksandra, Antonina i Sabina wzięły udział w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego i Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych dla uczniów szkół podstawowych.
  • Plakt z informacją o konkursie

Szkolny Konkurs Ekologiczny „Przeciwdziałanie zmian klimatu”

W związku z udziałem naszej szkoły w ogólnopolskim projekcie ekologicznym EKOSZKOŁA w grudniu 2023 roku został ogłoszony konkurs dla uczniów klas 4 – 8  na wykonanie ulotki dotyczącej "Przeciwdziałania zmianom klimatu". Konkurs był inicjatywą mającą na celu promowanie świadomości ekologicznej wśród uczniów.

Mistrzostwa Polski w Kręceniu Bączkiem Matematycznym

• plakat

Konkurs plastyczny ,,Moje miasto - kiedyś i dziś"

Prace konkursowe wraz z podpisanymi załącznikami należy dostarczyć osobiście do 01.12.2023.do Nowodworskiego Ośrodka Kultury lub do nauczyciela plastyki. Szczegółowe informacje o konkursie są w regulaminie konkursu w załączniku.