Treść strony - Zawody
Mistrzostwa gminy Nowy Dwór Mazowiecki w indywidualnych biegach przełajowych
26.09.2023 w Twierdzy Modlin odbyły się pierwsze po wakacyjnej przerwie, międzyszkolne zawody sportowe w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Były to mistrzostwa gminy Nowy Dwór Mazowiecki w indywidualnych biegach przełajowych. W zawodach tych brały udział reprezentacje szkół nowodworskich, które rywalizowały ze sobą w kategorii dzieci rocznik 2012 i 2011 (bieg na dystansie ok.800m), oraz kategorii młodzieży rocznik 2010 i 2009 (bieg na dystansie ok.1000m).
Naszą szkołę reprezentowali chłopcy i dziewczęta:
Rocznik 2012
Grzesiak Filip
Klimkiewicz Mikołaj
Trzciński Alan
Lis Piotr
Witczak Jakub
Kłos Ignacy
Kozłowski Jakub
Maziejuk Szymon
Dębowczyk Patryk
Waliszkiewicz Zuzanna
Borkowska Klaudia
Grzesiak Julia
Tomaszewska Małgorzata
Nadolna Gabriela
Rosiak Łucja
Rocznik 2011
Krawczyk Michał
Krysztofiak Ignacy
Riske Mateusz
Sar Szymon
Świtka Bruno
Zieliński Mateusz
Mrozik Amelia
Szczęsnowicz Małgorzata
Kurpiewska Maja
Laska Iza
Siennicka Aleksandra
Jastrzębska Paulina
Rocznik 2010
Biernacki Wojciech
Drogosz Dawid
Kubiak Robert
Kowalski Paweł
Oskiera Oliwier
Rosiak Szymon
Gumowska Małgorzata
Biernacka Łucja
Batko Anna
Tetkowska Michalina
Nadolna Jagoda
Olejniczak Hanna
Rocznik 2009
Garus Filip
Kacprzak Michał
Kraśniewski Marcel
Ostałkiewicz Filip
Ostaniewicz Stanisław
Sałaszewski Mateusz
Sobczyk Maksymilian
Mariańska Zuzanna
Szmyt Blanka
Wyniki kolejnych biegów naszych reprezentantów.
Na punktowanych miejscach zawody ukończyli:
Rocznik 2012
Kozłowski Jakub - 2 miejsce
Grzesiak Filip – 3 miejsce
Maziejuk Szymon – 4 miejsce
Kłos Ignacy – 6 miejsce
Klimkiewicz Mikołaj - 8 miejsce
Witczak Jakub – 9 miejsce
Waliszkiewicz Zuzanna – 1 miejsce
Borkowska Klaudia - 2 miejsce
Tomaszewska Małgorzata - 3miejsce
Nadolna Gabriela - 4 miejsce
Rosiak Łucja – 6 miejsce
Rocznik 2011
Zieliński Mateusz – 1miejsce
Krawczyk Michał – 9 miejsce
Sar Szymon – 10 miejsce
Krysztofiak Ignacy – 13 miejsce
Szczęsnowicz Małgorzata – 1 miejsce
Mrozik Amelia – 3 miejsce
Kurpiewska Maja – 5 miejsce
Siennicka Aleksandra – 6 miejsce
Laska Iza – 7 miejsce
Rocznik 2010
Biernacki Wojciech – 1 miejsce
Drogosz Dawid – 2 miejsce
Kubiak Robert – 3 miejsce
Oskiera Oliwier – 5 miejsce
Rosiak Szymon – 6 miejsce
Kowalski Paweł – 7 miejsce
Biernacka Łucja – 1 miejsce
Batko Anna – 2 miejsce
Nadolna Jagoda – 3 miejsce
Gumowska Amelia – 5 miejsce
Tetkowska Michalina – 8 miejsce
Olejniczak Hanna – 9 miejsce
Rocznik 2009
Ostałkiewicz Filip – 1 miejsce
Sałaszewski Mateusz – 4 miejsce
Kraśniewski Marcel – 5 miejsce
Sobczyk Maksymilian – 6 miejsce
Kacprzak Michał – 7 miejsce
Garus Filip – 8 miejsce
Ostaniewicz Stanisław – 12 miejsce
Mariańska Zuzanna – 1 miejsce
Szmyt Blanka – 3 miejsce
Zawody odbyły się w przy dobrej pogodzie i sportowej rywalizacji w duchu fair play.
Tym bardziej cieszy fakt, że to uczniowie naszej szkoły, prowadzeni przez doświadczonych trenerów osiągnęli duży sukces sportowy, świadczący o tym, że okres pandemii covid – 19, izolacji i bezruchu, nie wpłynął tak bardzo ujemnie na kondycję, zdrowie oraz rozwój naszych zawodników, w porównaniu z pozostałymi szkołami naszej gminy.
Wyżej wymienione osoby, zakwalifikowały się do mistrzostw powiatu Nowy Dwór Mazowiecki. Poprzeczka trudności (rangi zawodów) idzie w górę, będzie to również możliwość poprawienia swojej pozycji w reprezentacji i walki o dostanie się do kolejnych zawodów w ramach MIMS, czyli mistrzostw rejonu Legionowo w indywidualnych biegach przełajowych.
Serdecznie gratulujemy sukcesu i czekamy na kolejne, ściskamy za was kciuki
Trenerzy reprezentacji:
Cezary Tulin
Wojciech Stecyna
Mariusz Tyczyński